Skład zespołu

Ola jest najmłodszą osobą w zespole, co często z zadowoleniem podkreśla. Zaraża nas swoim optymizmem i pozytywnym myśleniem. Swoją grą na saksofonie zahipnotyzuje każdego.

Paulina  ma najzwinniejsze palce dzięki czemu zagra prawie na wszystkim. Klawisze nie mają przed nią tajemnic, ale chętnie chwyta się też innych instrumentów. Jest oazą spokoju, ale zawsze ma w zanadrzu ciętą ripostę.

Marlena grając na basie wprawia w drżenie nie jedno męskie serce, dlatego ze wszystkich osób w zespole ma zawsze największą rzeszę fanów pod sceną, oczywiście głównie mężczyzn.

Józek. Dzięki niemu wiemy gdzie gramy, dla kogo gramy i o której wyjeżdżamy. Ogarnia wszystkie sprawy organizacyjne i prowadzi rozmowy z klientami. Jako wokalista, gitarzysta, konferansjer i wodzirej zajmuje się prowadzeniem każdej imprezy.

Kuba. Wszędzie go pełno. Często wędruje ze swoim akordeonem po parkiecie i rzuca się w wir tańca z gośćmi. W zakresie gry na akordeonie mistrz świata i okolic. Jest wiecznie głodny i zawsze chciałby coś zjeść.

Maciek. Instrumenty perkusyjne nie mają przed nim tajemnic, nawet tak unikalne jak diabelskie skrzypce. To on nadaje rytm i tempo każdej imprezie. Gdy daje popis swoich umiejętności, to nawet najbardziej zmęczone nogi, same rwą się do tańca.