Wesele

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każdy chce aby było niezapomniane i przebiegło zgodnie z oczekiwaniami. Jednym z najważniejszych elementów wesela jest muzyka, a jeśli muzyka to tylko na żywo! A więc jeśli jesteś na naszej stronie to jesteś na właściwej stronie!

Zespół muzyczny Live Band specjalizuje się w oprawie muzycznej wesel. Gramy standardy muzyki rozrywkowej, głównie disco-polo, polskie klasyki muzyki popularnej i rockowej, muzykę biesiadną i regionalną jak również zagraniczne, wiecznie żywe przeboje. Gramy piosenki dla osób z każdego przedziału wiekowego. Wokal męski i damski. Zajmujemy się obsługą konferansjerską, prowadzimy konkursy i zabawy oraz wychodzimy do gości z instrumentami i gramy piosenki biesiadne przy stołach. Możemy towarzyszyć przyszłym Parom Młodym podczas błogosławieństwa oraz zagrać podczas wyjścia Panny Młodej z domu.  

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wyjaśnimy wszystkie szczegóły i wątpliwości związane z organizacją Waszego wesela.